NEDEN MAVİ LİSTE ?

Yönetime geldiğimiz günden itibaren, var gücümüz ile Üyelerimiz için çalışmaya, Bölgemiz için üretmeye, Ekonomimizi geliştirmeye ve Sorunlara çözüm aramaya özen gösterdik. Yeni dönemde de var olanın üzerine koyarak Genç, Dinamik, Tecrübeli kadromuz ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nı en üst düzey Odalar seviyesine çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

 

Görevde olduğumuz süre boyunca önceliğimiz her zaman Mesleki Eğitim oldu. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak Mesleki Eğitimler ve Seminerler gerçekleştirerek binlerce Kursiyer mezun ettik.

 

“Meslek Lisesi, Memleket Meselesi” dedik ve bu yolda Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TOBB Proje Okulumuzu Bölgemize kazandırarak, yüzlerce nitekli öğrenci ve çalışan yetiştirdik.

 

COVİD -19 dönemi boyunca finansmana erişim alanlarında, Sağlık alanlarında,, Uzaktan Eğitim ve Seminer alanlarında üyelerimizi yalnız bırakmadık ve gelişimine katkı sağladık, ayrıca On binlerce Hijyen kiti ve maske dağıtarak Üyelerimizin her daim yanlarında olduk.

 

Yine görevde olduğumuz süre boyunca Coğrafi İşaretli Ürünlerimizi tescil edip, yerel markalar yaratmak ve bölgesel bilinirliğimizi arttırmak için yurt içi ve yurt dışı fuarlarda Keşan, İpsala, Enez ve Saroz Körfezimizin tanıtımına üst düzey katkı sağladık.

 

Dönemimizde binlerce ziyaret gerçekleştirerek; Üyelerimize finansal kaynak fırsatları, istihdam olanakları, resmi işlem kolaylığı ve hukuki hizmetlerde çözüm aramaya destek olduk. Üyelerimizin istekleri, talepleri ve sorunlarında her zaman yanında bulunarak, görev süremiz boyunca uğramadık iş yeri, sıkılmadık el bırakmadık.

 

15 yıldır süren hayalin sonucunda, dönemimizde bölgemizin ilk ve tek olan Keşan Gıda İhtisas OSB’nin tapusunu alarak en somut adımları attık. OSB’miz ile bölgemizde istihdam artacak, yatırımlar gelişecek, üretim çoğalacak ve ihracat rakamlarımız yükselecektir. En önemlisi ise bölgemizin coğrafyasında yetişen zengin ürünlerimizde katma değer yaratarak, üreticilerimizin hak ettikleri kazançları sağlayacağız.

 

Görevde olduğumuz süre boyunca bölgemizin gelişimine  ve kalkınmasına katkı sağlayacak ulusal projelerimiz ve Avrupa Birliği projelerimiz ile Turizm, Tarım, Eğitim, Sanayi, Ticaret, Sosyal ve Kültürel alanlarda bölgemize katkı sağlıyoruz ve bu yola baş koyarak sağlamayada devam edeceğiz.

 

Yeni Dönem Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı İsmail Şapçı.

 

 

Google Analytics Kodunu buraya koyun